Doprava a platba

 

Bohužel v současné době není možné trička objednávat. Web slouží pouze jako galerie. 

Děkujeme za pochopení.

 

B.K.

 

Doprava

  • Objednané zboží připravujeme k odeslání tak, aby po připsání částky na náš bankovní účet bylo zboží do dvou týdnů u Vás.
  • Pokud není možné z jakéhokoli důvodu tuto lhůtu dodržet, neprodleně zákazníky informujem e-mailem či telefonicky.
  • Pokud na zboží pospícháte, je možné se individuálně domluvit na urychlení termínu. V tom případě si započítáváme 10 % z ceny výrobku navíc.

Způsob dopravy:

Doprava zboží až k Vám domů je zajišťována prostřednictvím České pošty. Možné je i osobní vyzvednutí objednávky v Praze.

  • Doporučené psaní na poštu po platbě předem na účet (A4 obálka): v případě 1 až 2 kusů zboží. Pro objednávky více kusů najednou platí podmínky přepravy balíků.

Poštovné při platbě předem: 49 Kč

  • Balík do ruky: zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a pošta s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. Pokud Vás pošta nezastihne, dostanete možnost náhradního doručení. Balík může být na poště uložen až 15 dní.

Poštovné při platbě předem: 110 Kč

  • Osobní odběr v Praze: Vaši objednávku si také můžete po platbě předem na účet a předchozí domluvě osobně vyzvednout. A to na adrese 1, Praha 7, 170 00.

Osobní odběr: 0 Kč

Platba:

Bankovním převodem:  po obdržení faktury platíte na účet uvedený v objednávce.